Par mums

SIA „Bucefāls” atrodas Siguldas pagasta „Ceļmalās” un darbojas ēdināšanas jomā jau kopš 1991. gada. „Bucefāla” dibinātāji un īpašnieki ir Līga un Jurijs Priļepiševi, kuri ir krodziņa uzturētāji no tā pasvātēšanas sākuma.

„Bucefāla” ēdienkarti ir sastādījusi krodziņa saimniece un šefpavāre Līga Priļepiševa. Ēdieni tiek gatavoti no svaigiem produktiem, un to garša ir veidota tā, lai ikviens spētu atrast piemērotāko maltīti tieši sev. Ēdienkartes sortiments ir ļoti plašs un daudzveidīgs, kas iekļauj siltās un aukstās uzkodas, salātus, zupas, siltos ēdienus, saldos ēdienus un dažāda veida dzērienus. Klientu ērtībai līdzņemšanai tiek piedāvātas gaļas plates, zivju plates, kā arī salāti.

Īpašais piedāvājums ir pašu audzētas jēra gaļas ēdieni. Lielā cieņā ir "Jēra gaļas gabaliņi", kā arī "Ļuļa kebabs".

„Bucefāls” sniedz iespēju būt ar Jums kopā ne tikai ikdienā, bet arī svētkos. SIA „Bucefāls” nodrošina banketu galdu klāšanu pēc iepriekšēja pasūtījuma un ēdienkartes sastādīšanas vai nu SIA „Bucefāls” telpās, vai arī klienta norādītajā vietā. SIA „Bucefāls” piedāvā apkalpot banketus līdz 80 personām blakus esošajā viesu namā.


Krodziņš 

Krodziņš, kas celts, izmantojot Latvijas dabas bagātības – koku,  ļauj sajust latvisko garu interjerā un steidzīgajiem, nemierīgajiem un izsalkušajiembaudīt ēdienu latviskā gaumē Siguldas pievārtē. 

Savukārt blakus esošajā viesu mājā tiek piedāvātas naktsmītnesbanketu zālesauna ar nelielu baseinu un Japāņu baļļa

Viesu nams

Guļbaļķu viesu nams, kas atrodas Siguldas pievārtē blakus Veclaicenes šosejai, spēj dot iespēju pārnakšņot garām braucējiem.

Mājīgi iekārtotajās istabiņās klients varēs atgūt spēkus tālākam ceļam. Viesu nams sniedz iespēju relaksēties saunā un atveldzēties nelielajā baseinā.

Viesu nams “Bucefāls” savu darbību sāka 2005. gada 23. Jūnijā, kad Līgo vakarā notika svinīgā atklāšana un saulgriežu svinēšana. Saimnieks bija parūpējies par milzīgu ugunskuru, kas šajos svētkos ir viena no neatņemamām sastāvdaļām.

Viesu namam ir trīs stāvi. Pirmajā stāvā ir banketu zāle, kurā iespējams apkalpot līdz 80 personām. Kā arī pieejama sauna un baseins. Otrajā stāvā ir 6 labiekārtoti numuriņi ar dušu, tualeti, TV un Wifi. Katrai istabai ir savs balkons. Numuriņos ir 16 gultas vietas gan vienvietīgās gultās, gan divvietīgās gultās. Trešajā stāvā ir iespējams izguldīt līdz 28 personā uz matračiem.

Ziemas sezonā tiek piedāvāta Japāņu baļļa. Tā ir liela koka muca, ko piepilda ar ūdeni, tad kurina mucā esošo krāsniņu, līdz tiek saniegta baudāma ūdens temperatūra. 

...


Pirkumu grozs