None

Viesu māja

Guļbaļķu viesu nams, kas atrodas Siguldas pievārtē blakus Veclaicenes šosejai, spēj dot iespēju pārnakšņot garām braucējiem.

Mājīgi iekārtotajās istabiņās klients varēs atgūt spēkus tālākam ceļam. Viesu nams sniedz iespēju relaksēties saunā un atveldzēties nelielajā baseinā.

Viesu nams “Bucefāls” savu darbību sāka 2005. gada 23. Jūnijā, kad Līgo vakarā notika svinīgā atklāšana un saulgriežu svinēšana. Saimnieks bija parūpējies par milzīgu ugunskuru, kas šajos svētkos ir viena no neatņemamām sastāvdaļām.

Viesu namam ir trīs stāvi. Pirmajā stāvā ir banketu zāle, kurā iespējams apkalpot līdz 80 personām. Kā arī pieejama sauna un baseins. Otrajā stāvā ir 6 labiekārtoti numuriņi ar dušu, tualeti, TV un Wifi. Katrai istabai ir savs balkons. Numuriņos ir 16 gultas vietas gan vienvietīgās gultās, gan divvietīgās gultās. Trešajā stāvā ir iespējams izguldīt līdz 28 personā uz matračiem.

Ziemas sezonā tiek piedāvāta Japāņu baļļa. Tā ir liela koka muca, ko piepilda ar ūdeni, tad kurina mucā esošo krāsniņu, līdz tiek sasniegta baudāma ūdens temperatūra.